Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

• Год основания:1918
  • Категория:Государственный университет
  • Направление:
ДНУ - один з найкращих ВНЗ не лише Дніпропетровщини, а й України в цілому. В цьому я переконався, відвідуючи різноманітні конференції, майстер-класи та інші заходи в різних вишах нашої держави. Це можна пояснити тим, що більшість з тих, хто працює у виші, роблять свою справу з душею. За роки начання мені довелося не лише отримати знання з права, взяти участь у міжнародній програмі навчання в Росії та великій кількості заходів, що проводив Університет, але і отримати той безцінний досвід спілкування з моїми одногрупниками, іншими студентами та викладачами, який я пронесу через усе своє життя. Навчання в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара суттєво вплинуло на моє життя і я дуже вдячний усім тим людям, з якими мене познайомив Університет. Я побачив цю сторінку з можливістю залишити свій коментар і просто хочу подякувати Університету і всім, з ким він мене познайомив, за ці неймовірні 6 років мого життя. ДНУ - це доля! Люблю Вас всіх серцем, мої хорощі! Буду дуже за Вами сумувати та ніколи не забуду!