Про проект

У квітні 2010 року стартував новий проект Компанії СКМ у рамках соціальної програми «Сучасна освіта» – FormulaS. У рамках даного проекту топ-менеджери Групи СКМ і запрошені спікери проводять майстер-класи якісно нового рівня для українських студентів. Основне завдання проекту – дати студентам знання, базовані на практичному досвіді.

На першому етапі проект FormulaS підтримали три столичні ВНЗ – Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» і Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана. Слухачами кожного майстер-класу стали близько 50 студентів від кожного ВНЗ-учасника.

Перший сезон майстер-класів пройшов у квітні-травні 2010 року, його учасниками стали чотири топ-менеджери Групи СКМ. По закінченні першого сезону відбулася презентація проекту FormulaS, участь у якій взяв Гліб Архангельський, відомий російський експерт у галузі управління часом.

Усі наступні сезони майстер-класів проводилися двічі на рік – навесні і восени кожного року. Цей час для проведення майстер-класів вибрано невипадково – вивчивши ступінь завантаженості та залученості студентів протягом навчального року, ми знайшли оптимальний час для проведення таких зустрічей.

У рамках проекту FormulaS свої майстер-класи за традицією проводили топ-менеджери компанії СКМ і запрошені спікери, відомі і визнані майстри своєї справи. Так, наприклад, другий сезон проекту закривала Ірина Хакамада, четвертий – Леонід Парфьонов, відомий російський журналіст, телеведучий і автор безлічі телепроектів, а шостий – Ксенія Собчак, телеведуча і громадський діяч.

У лютому 2011 року Фонд «Східна Європа» та мережа Глобального договору ООН в Україні оголосили результати національного етапу престижного конкурсу корпоративного волонтерства, у якому взяли участь представники 22 європейських країн. Проект FormulaS був визнаний переможцем в одній із чотирьох номінацій. А в листопаді 2011 року проект FormulaS отримав нагороду III ступеня в номінації «Столиця» в рамках церемонії нагородження HR-Бренд – незалежної щорічної премії за найбільш успішну роботу в галузі управління репутацією компанії як роботодавця.

У 2012 році ми вивели проект на національний рівень, розширивши його географію. Слухачами майстер-класів стали студенти ВНЗ Дніпропетровська, Донецька, Маріуполя та Кривого Рога.

Ми сподіваємося, що проект FormulaS не тільки дасть додаткові знання та навички найкращим українським студентам, а й дозволить на практиці переконатися: навчання може і повинне бути цікавим, а також – додасть молодим людям упевненості в тому, що націленість на результат, завзятість і готовність безупинно вчитися відкривають перед ними практично необмежені можливості для зростання.