Ще 11 ресурсів для безкоштовної освіти

Підбірка від сайта adme.ru

Освіта завжди буде в ціні і відкриє для вас купу можливостей. І зовсім не обов'язково витрачати на підвищення своїх навичок великі суми - є ресурси, які допоможуть вам зробити це абсолютно безкоштовно. AdMe.ru зібрав 11 сайтів російською та англійською мовами, де можна пройти навчання, вклавши в нього тільки свій час.

Интуит
Найбільший російський інтернет-університет з можливістю отримання вищої та другої вищої освіти, а також професійної перепідготовки і підвищення кваліфікації. Повноцінне навчання платне, але в Інти можна безкоштовно прочитати (або прослухати) більше 500 курсів по різних областях інформатики, фізики, математики, економіки і філософії. За проходження освітніх курсів можна безкоштовно отримати електронний сертифікат.

Универсариум
Тут розміщені безкоштовні освітні курси викладачів ряду університетів Росії, а також російських наукових центрів. Курси виконані по освітнім стандартам і включають відеолекції, домашні завдання, тести, групову роботу і підсумкову атестацію.

Лекториум
Ще один цікавий сайт з великою кількістю російськомовних лекцій на різні теми. Крім лекцій тут викладають відеоматеріали з різних наукових конференцій.

Twirpx
Велика база необхідної для навчання літератури. Тут дійсно можна знайти досить рідкісні екземпляри. Скачування доступно за бали: бали дарують при реєстрації, а потім їх можна отримати за розміщення власного матеріалу або придбати за реальні гроші, - але навіть при такому розкладі розцінки радують.

Academic Earth
Для тих, хто володіє англійською мовою. Сайт з усіма лекціями найкращих університетів світу, зокрема, MIT, Гарвардського, Прінстонського, Стенфордського, Єльського університетів та інших. Щоб не лазити і не збирати по крупицях найкраще.

Еdx
Ще один сайт з лекціями провідних навчальних закладів світу. Досить легко підібрати собі курс до душі, наприклад, пройти навчання в галузі музичної індустрії. Звичайно, якщо англійська мова для вас не проблема.

University of the People
UoPeople - безкоштовний університет, однак студентам все ж доведеться оплачувати іспити в кінці кожного курсу. Вартість залежить від місця проживання студента. При цьому можна спробувати отримати грант, так що все ж є можливість навчатися абсолютно безкоштовно. Щоб стати студентом університету, необхідно продемонструвати знання англійської мови і мати хорошу середню освіту.

TED
Розшифровується як «Technology, Entertainment, Design», що можна перекласти як «Наука, Мистецтво, Культура». Відома конференція, на сцені якої збираються і діляться своїми ідеями вчені, підприємці, митці, музиканти, інженери та багато інших. Практично всі відеоролики йдуть з субтитрами російською мовою.

Школа Яндекса
Тут розміщені лекції Школи аналізу даних Яндекса. Головною її метою є підготовка фахівців - як для самого Яндекса, так і для IT-індустрії в цілому - в області обробки та аналізу даних і отримання інформації з інтернету.

Сoursera
Цей англомовний проект співпрацює з університетами, які публікують і ведуть в системі курси з різних галузей знань. Слухачі не тільки проходять курси, а й спілкуються з однокурсниками, здають тести та іспити безпосередньо на сайті Coursera.

Академия Хана
Одного разу талановитий юнак, який закінчив MIT і Гарвард, дізнається, що у його маленькій кузини, що живе в іншому місті, проблеми з математикою в школі. Він вирішує їй допомогти, викладаючи відеоуроки на YouTube, і миттєво стає знаменитим. Тепер сайт академії Хана надає доступ до колекції з більш ніж 4200 безкоштовних мікролекцій з різних тем. Багато доступні російською мовою.

Джерело: www.adme.ru