Партнери проекту

Міністерство освіти і науки

У рамках проекту "Паспорт професії" Міністерство освіти і науки взяло на себе зобов'язання погодити список спеціальностей пілотного проекту, узгодити навчальні заклади, що беруть участь у пілотному проекті, створити освітньо-кваліфікаційні характеристики на базі розроблених роботодавцями професійних стандартів і розкрити їх зміст у навчальних програмах на базі відібраних для експерименту навчальних закладів. Для цього при міністерстві була створена група супроводу пілотного проекту.

 

Британська Рада

Британська Рада діє як відділ культури Посольства Великобританії в Україні. Основна її мета - сприяти співпраці між Великобританією і Україною в культурній та освітній сферах.

Британська Рада здійснює загальну експертну підтримку проекту "Паспорт професії". Вона сприяла залученню експертів для проведення навчання, тренінгів і майстер-класів у процесі розробки професійного та освітніх стандартів.

 

Конфедерація роботодавців України

Конфедерація роботодавців України є неприбутковою громадською організацією, що об'єднує галузеві всеукраїнські об'єднання роботодавців. Основною метою діяльності Конфедерації є представництво та захист інтересів членів об'єднання - роботодавців та їх організацій - в економічних, соціально-трудових та інших відносинах.

У рамках проекту "Паспорт професії" Конфедерація роботодавців України спільно з компанією СКМ відповідає за підготовку професійних стандартів, представлення стандартів перед галуззю та їх узгодження, а також за супровід розробки освітньо-кваліфікаційних характеристик за напрямами підготовки в металургії, енергетиці та цифровій журналістиці.

 

Аналітичний центр "БЕСТ"

Аналітичний центр "Бюро економічних і соціальних технологій" (АЦ "БЕСТ") проводить дослідження і пропонує інноваційні рішення у сферах економічної та соціальної політики. Місія центру - сприяти зусиллям бізнесу, влади та громадськості у розвитку ринкової економіки та демократії в Україні.

Аналітичний центр "БЕСТ" відповідає за оперативне управління проекту "Паспорт професії".