5 безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до ЗНО

Весна обіцяє школярам суперечливі почуття. Комусь вона обіцяє швидкі канікули, а кому і поступати треба. Майбутня м'ясорубка на ЗНО змушує не спати ночами як абітурієнтів, так і їхніх батьків. Але ніколи не пізно допомогти своєму чадові, якщо в якихось предметах воно «плаває». Тим більше, що для цього не потрібно ходити на факультативи і платити репетиторам - в уанеті вистачає безкоштовних (чи не зовсім) онлайн-курсів, які обіцяють випускникам найвищі бали на тестуванні. AIN.UA нарахував п'ять таких проектів.

Prometheus

У лютому освітня онлайн-платформа Prometheus запустила ряд курсів з точних наук для школярів, які хочуть підготуватися до зовнішнього незалежного тестування. Особливо нові курси зможуть допомогти абітурієнтам із зони АТО, тимчасово окупованих територій та біженцям, вважають засновники платформи.

Курси безкоштовні, а читають їх викладачі Одеського національного університету ім. І.Мечникова, Одеського національного медичного університету, а також шкільні вчителі. Усього доступно п'ять дисциплін: математика, фізика, хімія українська та англійська мови.

Akademia.in.ua

Освітній портал «Академія» пропонує безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ЗНО практично з усіх предметів. Окрім стандартного набору дисциплін, тут є також курси з географії, біології, української літератури та іноземних мов. А щоб отримати доступ до всіх цих знань, досить просто зареєструватися в системі.

Керівник проекту - кандидат історичних наук, доцент В.Л.Брославській. До речі, на порталі можна не тільки вчитися, а й публікувати свої матеріали і дослідження не тільки для ЗНО, а й у будь-яких освітніх цілях.

EdEra

Підготовка до ЗНО складається з п'яти компонентів: інтерактивних лекцій з проміжними завданнями, ілюстрованих конспектів, семінарських занять, домашніх завдань та іспитів. Комунікація з учнями відбувається в режимі реального часу через чат на платформі і соціальні мережі. Підтримка здійснюється 24/7. Отримати доступ до освітніх матеріалів можна в будь-який час і з будь-якого пристрою.

Засновники платформи позиціонують EdEra як соціальний проект. Навчання платне, проте в нестандартному розумінні цього слова. Оплата навчання здійснюється за довірчої схемою - кожен учень сам встановлює її розмір, починаючи з 1 грн, виходячи з власних можливостей. Також на EdEra є безкоштовні курси.

ZNOUA online

ZNOUA Online - нова онлайн-платформа з підготовки до ЗНО, яка ґрунтується на прикладі Khan Academy. Істотною відмінністю від інших систем, за словами творців, є розбиття окремої теми на мікровміння та навички, необхідні для якісної підготовки. Кожен студент може займатися за власним планом підготовки, заснованому на його слабких і сильних сторонах. Така підготовка буде можлива не тільки на комп'ютерах і ноутбуках, а й різних мобільних пристроях.

Підготовка проходить в сучасному форматі. Учневі пропонують різні типи завдань. Якщо щось не зрозуміло, то можна звернутися до відеопояснення. За кожне досягнення учень отримує свою винагороду: нову аватарку, бейджик, значок. Правда, платформа поки не запущена - доступ до неї відкриють у найближчі тижні.

«Знання онлайн»

Центр дистанційної освіти «Знання онлайн» пропонує відео-уроки, підсумкові конспекти і тести для перевірки знань з історії, математики, фізики та української мови. Уроки читають викладачі провідних університетів України, в тому числі КНУ ім. Т.Г.Шевченка.

Навчання на платформі умовно безкоштовне, хоча насправді ні. Для початку потрібно увійти в систему (для цього учневі доведеться пройти реєстрацію), після чого учень отримає доступ до декількох тем безкоштовно. Однак подальше навчання доведеться оплатити.

Джерело: AIN.UA

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.