Учасники ЗНО отримали on-line запрошення на тестування

На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання розміщені запрошення-перепустки для участі у тестуванні 2015 року. Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.

У центрі також нагадують, що поштою запрошення на ЗНО цього року не надсилатимуться.

Запрошення-перепустку учасникам тестування необхідно самостійно роздрукувати з власноїінформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

Як відомо, для участі в основній сесії зовнішнього оцінювання зареєстровано 288 977 осіб, із них 221 104 учня, які є випускниками загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року.

Традиційно, найбільш масовим предметом стане обов’язковий тест з української мови і літератури, який цього року матиме два рівня складності. Більшість учасників ЗНО складатимуть тест базового рівня – 267 394 абітурієнта. 21 583 – зареєструвалися для складання тесту поглибленого рівня.

Популярними у абітурієнтів під час ЗНО-2015 також будуть історія України – 158 556 зареєстрованих осіб, математика – 146 792 особи, біологія – 98 372 та англійська мова – 81 318.

Тест з української мови і літератури відбудеться 24 квітня. Тестування з інших навчальних предметів будуть проведені після завершення навчального року.

Джерело: Освіта.UA

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.