Як підготуватись до ЗНО з українським освітнім проектом EdEra

Весна – це пора посиленого навчання для тих молодих людей, які закінчують школу, і думають, що робити далі. В будь-якому випадку їм доведеться здавати ЗНО, якщо вони захочуть продовжити навчання в університетах. Сьогодні ми розкажемо про Educational Era – український освітній проект, що створює повноцінні онлайн-курси у форматі МВОК (масових відкритих онлайн-курсів) та супроводжуючі матеріали широкого профілю. Команда проекту у зв’язці з викладачем розробляє увесь контент самостійно та розміщує курси на своїй онлайн-платформі. Детально про проект розкаже засновник і керівник EdEra – Ілля Філіпов.

Чому ви вирішили створити самостійні онлайн-курси? В чому відмінність від звичайних підручників для підготовки до ЗНО?

Ідея виникла у мене з моїм другом під час підготовки до американського екзамену GRE Physics. Це екзамен, який потрібно складати для того, щоб вступити в американський ВУЗ на аспірантуру. Під час підготовки ми проходили дуже багато онлайн-курсів на edX. Цікавим було те, що не зважаючи на високу успішність в КНУ ім. Тараса Шевченка, скласти іспит виявилось надзвичайно складною задачею. З іншої сторони, кожний наступний курс на edX відкривав нам очі і давав зрозуміти, що навчання може бути справді цікавим та якісним.

Ще одна відмінність від нашої освіти полягає в тому, що результат після онлайн-курсів, який ми отримували на виході, був спрямованим більше на навички мислити, ніж на зазубрювання матеріалу. Це позитивно позначалося на кількості правильно розв’язаних задач у тесті. Ми почали розуміти, що головне у навчанні не просто отримати набір шаблонних знань, а вміти використати ці знання, знайти вихід із, на перший погляд, дуже складної задачі. Також нас шокувала якість електронних книжок, які йшли разом з кожним курсом, якість ілюстрацій, цікавість подачі, приємний «інтерфейс».

Це все штовхнуло нас на створення свого проекту з онлайн-курсами та якісними підручниками, де викладають тільки дуже круті викладачі, які надихають та руйнують стереотипи про освіту в нашій країні. Почати вирішили саме з курсів підготовки до ЗНО. Відмінність від звичайних підручників вже зараз можете оцінити для себе на демо-курсі чи на повних курсах 25 лютого.

Для кого ваші курси?

На даному етапі у нас запускається перший блок курсів «Підготовка до ЗНО». Зрозуміло, що бажаний рівень підготовки – середня школа, але деякі, такі як географія і біологія можна проходити і в більш ранньому віці. Також хочу додати, що ми створювали не просто курси підготовки до ЗНО, ми створювали саме предметні курси, де цікаво та доступно викладається матеріал.

Знання для успішної здачі – одне із завдань цих курсів. В цілому вони призначені для будь-кого, хто хотів би оволодіти знаннями та навичками з кожної окремої теми, для тих, хто хотів би зрозуміти, як саме можна працювати з отриманими знаннями. Ми намагаємось робити курси фановими та інформативними для різних вікових категорій абітурієнтів.

Читайте повну версію інтерв’ю на сайті Inspired.com.ua