"Знання Онлайн" – перша онлайн-школа підготовки до ЗНО

Інтерв'ю з директором школи Олександром Ярусевичем

Олександр Ярусевич, директор школи «Знання Онлайн» – першої в Україні онлайн-школи, що дає вичерпну підготовку до ЗНО, розповів Освіта.ua про можливості та переваги навчання в ній.

Пане Олександре, наскільки вистачає шкільних знань для того, щоби складати ЗНО, і наскільки буде достатньо онлайн-підготовки для успішного проходження цих тестів?

Шкільних знань достатньо для здачі ЗНО в тому випадку, якщо учень відвідував усі уроки, усе зрозумів і запам’ятав. Проблема полягає в тому, що ЗНО складається по всій шкільній програмі. Треба володіти знаннями із 7 по 11-й клас. І, відповідно, цю програму треба якимось чином пригадати, повторити, а деякі місця й вивчити з нуля. І зазвичай те, що вивчалось у 7, 8-х класах, призабувається, а в 11-му класі у школі вивчається програма поточного року – тобто немає курсу повторення попередніх років.

За допомогою нашої школи ви можете ефективно й досить коротко повторити та вивчити ту шкільну програму, яка вимагається в рамках ЗНО. Навчальна програма школи «Знання Онлайн» створена нашими викладачами і на 99 % співпадає з вимогами міністерства до знань, якими повинен володіти учень для складання ЗНО.

Курси, що пропонуються, можна не тільки повторити, а й вивчити. Якщо учень пропустив тему повністю, він може вивчити її з нуля, тому що кожна тема починається із самих основ. Тому ми впевнені у високих результатах учнів, які пройдуть у школі «Знання Онлайн» усі теми курсу. На сьогодні школа пропонує курси підготовки до ЗНО з математики, фізики, історії України та української мови.

Яким чином здійснюється навчання?

Більшу частину курсу займають відео-уроки – це відео як теоретичного, так і практичного спрямування. Викладачі розкривають основні поняття, теорію теми, а також показують, як розв’язувати задачі або здавати окремі тести.

Конспекти даються у форматі PDF і є зручними у випадку, коли учень забув якусь деталь, і, щоб не проглядати весь відеоурок, він може знайти всю потрібну інформацію, основні факти в конспектах, наприклад, формули чи теореми, історичні дати або мовні правила. Це стиснутий підсумок знань у текстовому форматі.

Тести створені у відповідності з аналогами ЗНО, щоб учень тренувався в такому форматі, який буде на офіційному оцінюванні. За кожний тест учень одразу отримує оцінку та бачить свій реальний рівень знань.

Новинка, якої поки що немає ніде, – це те, що із 20 лютого ми почали проводити вебінари. Це онлайн-семінари з викладачами. Викладач читає онлайн-лекцію, підсумовує матеріал, який був у відеоуроках, показує приклади вирішення минулорічних тестів ЗНО та відповідає на ті запитання, які учні надсилають йому в режимі онлайн.

Читайте полный текст интервью на сайте Освіта.ua

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.