Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

• Год основания:1957
  • Категория:Державний університет
  • Направление:Технічний
хороший университет! Заканчиваю 4й курс планирую пойти на второе высшее, в этом университете можно получить сразу 2 образования!
Навчаюся на 2 курсі. Не жалкую, що поступив сюди. Чудова матеріальна база, викладачі із розумінням ставляться до кожного студента. Є дуже багато гуртків, які цікаві, та потрібні для подальшого розвитку. Також можна отримати сертифікати, і їх можна отримати безкоштовно, вони потрібні для влаштування на роботу, та для саморозвитку. Адміністрація робить все для того, щоб студент отримував задоволення від навчання. Дуже активна студрада. Проводиться безліч конференцій, семінарів та лекцій. Всім рекомендую Державний Університет Телекомунікацій.Поступайте саме сюди - і ви не пожалкуєте про свій вибір.
Зараз навчаюсь на 2 курсі факультету Інформаційних технологій. Всі переваги ДУТу можна побачити тільки навчаючись у ньому. До кожного студента викладачі знаходять окремий підхід і цим покращують рівень знань, отриманих за курс навчання. Надзвичайно цікаво для кожного буде пройти різні курси поза навчальною програмою, яких досить багато. Студрада університету з керівництвом постійно тісно співпрацюють для покращення і впровадження нових ідей щодо навчальної програми. Це дає вагомий внесок в розвиток університету. Можна також додати, що ДУТ має велику кількість договорів із провідними компаніями в сфері ІТ, які дають змогу проходити стажування, а тоді влаштовуватись на достойну посаду із відповідною заробітньою платою. Тож якщо ви вирішуєте який саме обрати університет із шаленим розвитком і випускниками кваліфікованих працівників у сфері інформаційних технологій, то вступайте до Державного Університету Телекомунікацій!
Дуже хороший університет, навчаюсь на другому курсі і задоволена всім. Викладачі дають максимум інформації, створені максимально комфортні умови для навчання, всіляка підтримка студентства з боку адміністрації та ректора. Дуже розвинута студентська рада. Є безліч можливостей для різностороннього розвитку та самореалізації. Рекомендую всім даний університет.
Вчусь на випускному курсі. Університетом задоволений за всіма параметрами. Оскільки навчаюсь давно - мав змогу спостерігати за динамікою розвитку університету. Хочу зауважити, що з приходом до вузу нового ректора, зміст навчання, підхід до навчання, та навіть саме навчання стало кращим. Раджу тим, хто планує пов'язати своє життя з інформаційними технологіями вступати в Державний унівеситет телекомунікацій!
Отличный университет! Преподавательский состав заслуживает отдельной,высшей оценки. Созданы максимальные удобства для обучения + всегда можно рассчитывать на поддержку администрации университета. Внутри царит особая дружеская атмосфера, которая для меня стала наверное одним из самых больших плюсов.
Чудовий університет. Хочу підкреслити лояльність та високий рівень кваліфікації викладацького складу. Я багато спілкуюсь з випускниками та студентами університету і за весь час не почула навіть найменшого натяку на корумпованість, і, звичайно, сама цього не бачила. ДУТ-це вибір для тих, хто турбується про своє майбутнє!
Навчаюсь на третьому курсі факультету Інформаційних технологій. Задоволена своїм вибором. Найкращий вуз, дуже тепла атмосфера, чудові люди, прекрасні викладачі. Студентство у нас дуже різноманітне,дуже сильна викладацька база. Університет дуже змінився за цих три роки.Ректор робить все можливе для того,щоб студенти могли себе почували комфортно .Багато вдосконалених лабораторій,нові обладнання. Гуртожиток поруч (для тих хто любить поспати це чудово,можна вставати за 10 хвилин до початку пар). Викладачі які завжди ввійдуть в положення,та допоможуть. Рекомендую всім Державний Університет Телекомунікацій. Не пожалкуєте про свій вибір)
Могу сказать, что руководство университета делает все возможное для продуктивной учебы студентов (новое современное оборудование, отремонтированные аудитории. соответствующий преподавательский состав), и это нельзя не отметить!