- Уровень аккредитации:IV
- Место в "Компасе":
- Формы обучения:Дневная (очная)Заочная, дистанционнаяЭкстернатная
- Подготовительное отделение: есть
- Наличие общежитий: есть
- Наличие военной кафедры:
- Последипломное образование: есть
- Аспирантура, докторантура: есть
Провідний багатопрофільний державний навчальний заклад у галузі телекомунікацій та сфері інформатизації, базовий з підготовки фахівців для Міністерства транспорту та зв'язку України та інших міністерств і відомств.
До складу університету входять: навчально-наукові інститути Захисту інформації, Гуманітарних технологій, Телекомунікацій та інформатизації, Післядипломної освіти, Заочного та дистанційного навчання; науково-дослідний інститут телекомунікацій; факультети Телекомунікацій, Інформаційних технологій, Менеджментну та Інформаційної безпеки.
Навчальний процес планується в обсязі 40 тижнів, або 60 кредитів ECTS на рік. Всього за 4 роки на освітньо-кваліфікаційному рівні "бакалавр" студент навчається 160 тижнів, або 240 кредитів ECTS, на освітньо-кваліфікаційному рівні "спеціаліст" студент навчається 1,5 роки, тобто 60 тижнів або 90 кредитів ECTS, на освітньо-кваліфікаційному рівні "магістр" студент навчається 2 роки, тобто 80 тижнів або 120 кредитів ECTS.
Семестри навчального року поділяються на "осінній" і "весняний". Канікули встановлюються двічі на рік загальною тривалістю не менше ніж 8 тижнів.
Університет підтримує творчі зв'язки із зарубіжними навчальними закладами: Вищою технічною школою Deutsche Telecom (Лейпциг, Німеччина), Національним інститутом телекомунікацій, Інститутом зв'язку та управління (Варшава, Польща), Московським технічним університетом зв'язку та інформатики (Москва, Росія), Санкт-Петербурзьким державним університетом телекомунікацій (Санкт-Петербург, Росія), підприємством WINFOR Sp.Z o.o.(Польща), Ташкентським університетом інформаційних технологій (Узбекистан), Малагським державним університетом (Іспанія), Російським університетом дружби народів.
Практикується двосторонній обмін студентами та викладачами університету з іноземними вищими навчальними закладами, виконання спільних наукових проектів. Проводяться міжнародні студентські наукові конференції. Студенти та викладачі університету приймають участь у всеукраїнських конкурсах на кращу ідею зі створення програмного забезпечення для мобільних телефонів на платформах, розроблених провідними фірмами в галузі мобільного зв'язку. Ці конкурси організовуються відомими зарубіжними компаніями з підтримки Державного департаменту зв'язку та інформатизації України. На цих конкурсах наші студенти часто займають призові місця та і отримують премії та іншу нагороди. Кращі студенти університету брали участь у I-му (Женева, 2003) та II -му (Гонконг, 2006) Всесвітніх форумах з інформаційного суспільства.
Зараз в ДУІКТ разом з українськими студентами навчаються студенти з Росії, Азербайджану, Білорусії, Туркменістану, Молдови, Узбекистану, Тунісу, Екваторіальної Гвінеї, Ірану, Нігерії, Алжиру, Конго, Малі, Туреччини.
Кадровий потенціал науково-педагогічних співробітників ДУІКТ складає більш ніж чотириста осіб, із них докторів наук - 37; кандидатів наук - 173. Кількість науково-педагогічних працівників - членів галузевих академій наук складає 20 осіб.
Страницы