Мистецтво планування та реалізації власного успіху

Юрій Зінченко

• Дата проведення: 14 листопада 2012
  • Початок майстер-класу: 15:00

Доповідач: Юрій Зінченко, Генеральний директор, Харцизький трубний завод, Група Метінвест

Приходячи працювати у великі та престижні компанії, де працюють десятки і сотні тисяч людей, багато хто з нас ставлять собі запитання: а якою є вірогідність того, що я стану одним із 10 або 100 тисяч осіб, які зможуть зробити успішну кар'єру? За математичними законами цей шанс мізерний. Але цей шанс є у кожного! І є низка правил і життєвих переконань, завдяки яким можна створити свою неповторну формулу успіху і використати свій шанс.

Як стати і – головне – бути успішним ТОП-менеджером. Який шлях необхідно пройти кар'єрними сходами і якими особистісними якостями треба володіти. Якими сучасними методами управління повинен володіти ТОП-менеджер і як правильно ними користуватися для досягнення успішних результатів. Наскільки важливими є нові й креативні підходи в управлінні для успішного керівника. Про це і багато іншого я хочу поділитися з Вами з власного досвіду, і підказати, як створити свою особисту, неповторну формулу успіху.