Кращий подарунок

Наближається пора свят і канікул, а значить, настає час дарувати один одному подарунки. BU розповідає про те, який презент порадує вашого друга-студента.

Насамперед, хорошим подарунком студенту стане будь-яка річ, щр знагодиться йому в навчанні. Але зовсім не обов'язково йти цим шляхом, оскільки прилади для навчання будуть куплені в будь-якому випадку, а Новий рік і Різдво — не 1 вересня. Тому, вибираючи подарунок вашому другу-студенту, потрібно орієнтуватися в першу чергу на його захоплення і пристрасті.

Відмінним подарунком буде новий мобільний телефон. Але варто враховувати, що це досить дорога річ, тому її покупку доведеться узгодити з друзями з вашої компанії. Крім того, зверніть увагу й на те, яким телефоном користується студент нині: якщо у друга вже є новий телефон, то ваш подарунок стане марною тратою грошей, причому чималих.

Більшість студентів захоплена комп'ютерами, і ця область дає вам величезні можливості, щоб вибрати незвичайний подарунок. Дорогий варіант подарунка — ноутбук або iPad. Якщо ці речі у друга вже є, то можна купити, наприклад, сканер, принтер або гарнітуру. Якщо ж ви обмежені в ресурасах, можна подарувати оригінальну флешку великого обсягу, мишку незвичайної форми, нову мультимедійну клавіатуру або хороші колонки.

Порадують вашого друга-студента також модний одяг та аксесуари. Звичайно, дарувати конкретний предмет одягу доречно тільки в тому випадку, якщо ви повністю впевнені в розмірах і смаках. Якщо ж у вас є хоч найменший сумнів, то купувати одяг самостійно не варто — краще обмежитися таким варіантом, як подарунковий сертифікат в магазин модного молодіжного одягу: ваш друг зможе самостійно відвідати магазин і вибрати саме ту річ, яка йому сподобається. Такий подарунок до смаку будь-кому. Набагато простіше справа з вибором подарунка у вигляді молодіжного аксесуара — адже ви з другом одного віку і маєте приблизно однаковий смак. Ви можете купити в подарунок шкіряний ремінь, гаманець або портмоне — тут помилитися практично неможливо.

Якщо ваш друг — спортсмен, то подарунок доцільно буде вибрати саме з області спорту. Діяти тут потрібно, відштовхуючись від того виду спорту, яким займається студент: абонемент в басейн або тренажерний зал, спортивна сумка, тренажер або гантелі для занять вдома, нові м'яч або ключка, маска і ласти — все це принесе задоволення вашій близькій людині.

Проте в гонитві за корисними й практичними подарунками не варто випускати з уваги і приємні дрібниці, які роблять наше життя яскравішим.

Якщо не можете подарувати вашому другу дуже дорогий подарунок, то відмінним варіантом стануть чашки в незвичайному оформленні, оригінальної форми і з цікавою написом. Наприклад, ви можете подарувати іменну чашку або кухоль, на які буде нанесено ваше спільне фото й напис у вигляді короткого привітання. Можете також подарувати келихи для улюблених студентських напоїв — пива або вина.

Замовте фотокалендар зі знімками вашої компанії. Цей презент здивує, а актуальності йому додасть те, що друг буде користуватися таким календарем цілий рік.

Ваш подарунок може бути не тільки матеріальним. Наприклад, можете разом з друзями організувати колективний похід в сауну або на рок-концерт — кому що подобається.

Для закоханих найкращою нагородою за відданість стане романтична вечеря. Якщо ви не вмієте або лінуйтеся готувати, то можете запросити коханого або кохану в ресторан. Але якщо ви відмінний кулінар, то краще влаштуйте вечерю вдома — не гребуйте шансом представити себе в кращому світлі! Приготуйте щось вишукане і особливе, що підкреслить ваше ставлення. І не забудьте про романтичне оформлення приміщення, де намічено вечерю. Хто знає, можливо, наступний Новий рік ви будете зустрічати вже в якості подружжя...

На закінчення варто зазначити: ким би ви не були для студента — другом чи коханою людиною, — який би презент не вирішили піднести, пам'ятайте — перш за все, ви повинні подбати про те, щоб подарунок був проявом уваги й турботи.