Є можливість: топ-10 зарубіжних освітніх програм лютого

Щомісяця Platfor.ma розповідає про стипендії, гранти і стажування, дедлайни яких уже скоро. У нашій сьогоднішній добірці — стипендії на навчання в Німеччині, Норвегії, докторські дослідження в Польщі, Швейцарії та Фінляндії, програма для журналістів у США, стажування у Гарварді, Google і Deutsche Welle та конкурс документальних проектів від Guardian.

 

Стажування в Deutsche Welle

Дедлайн – 29 лютого.

Deutsche Welle запрошує молодих журналістів з усього світу взяти участь у програмі оплачуваного стажування, яке розпочнеться у вересні 2016 року і триватиме 18 місяців. Кандидати, які є носіями однієї із програмних мов DW, а також добре володіють англійською та німецькою, можуть заповнити заявку онлайн.

Детальна інформація – на офіційному сайті.

 

Літнє стажування в Гарварді

Дедлайн – 12 лютого.

Центр Беркмана з вивчення інтернету і суспільства Гарвардського університету приймає заявки на оплачувану програму літнього стажування, в рамках якої інтерни візьмуть участь у реалізації проектів на перетині права, технологій, інновацій та матимуть нагоду обговорити взаємозв’язок між інтернетом і громадською активністю.

Взяти участь можуть студенти всіх спеціальностей, їм потрібно заповнити онлайн-заявку тут. Студенти юридичних факультетів заповнюють окрему заявку. Детальніше – на офіційному сайті.

 

Стипендіальна програма від World Press Institute

Дедлайн – 15 лютого.

World Press Institute запрошує професійних журналістів взяти участь у стипендіальній програмі, ціль якої – познайомити учасників з роботою американських ЗМІ та обговорити роль преси в демократичній країні. Стипендіати проведуть 3 тижні у Міннесоті, а також відвідають кілька інших міст США, у тому числі Нью-Йорк і Вашингтон. Організатори покривають всі витрати учасників.

Ідеальний кандидат має мати 5 років досвіду журналістської роботи та добре знати англійську мову. Для участь у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку. Детальніше – на сайті.

 

PhD-програма з історії та теорії архітектури у Швейцарії

Дедлайн – 15 лютого.

Факультет архітектури Швейцарського інституту технологій в Цюриху пропонує дві стипендії для навчання на докторській програмі. Фокус програми – історія і теорія архітектури й урбанізму в ширшому контексті історії культури, науки й технологій. Програма розпочинається у вересні 2016 року і триває 3 роки, мова курсів – німецька й англійська.

Для участі слід заповнити онлайн-заявку, а також підготувати мотиваційний лист, CV, 2 рекомендаційні листи, план майбутнього дослідження та надіслати ці документи на адресу інституту. Детальніше – на сайті.

 

Стажування для розробників в Google

Дедлайн – 29 лютого.

Google запрошує взяти участь у програмі оплачуваного стажування в Канаді. Студенти магістерських та PhD-програм з комп'ютерних наук та інших технічних спеціальностей можуть заповнити заявку для участі oнлайн.

Детальна інформація – на сайті.

 

Стипендії для навчання у Норвезькій бізнес-школі

Дедлайн – 1 березня.

Фонд А. Вільхелмсена надає стипендії для навчання у Норвезькій бізнес-школі на дворічних магістерських програмах. Розмір стипендії – NOK 75 000 на семестр. Для участі в конкурсі кандидати, які задовольняють вступні вимоги обраної магістерської програми, мають заповнити онлайн-заявку і підготувати мотиваційний лист.

Детальна інформація опублікована на офіційному сайті.

 

Конкурс документальних проектів «The Guardian прямує в Україну» 

Дедлайн – 15 лютого.

«The Guardian прямує в Україну» – всеукраїнський конкурс документальних проектів від британського видання, спільно з Docudays UA та Британською Радою в Україні. Троє переможців отримають продюсерську підтримку та грошові призи для створення своїх фільмів.

Взяти участь у конкурсі можуть українські громадяни, які знають англійську та  мають цікаві ідеї документального короткометражного фільму про реалії сучасної України та бажання втілити їх у життя. Опис ідеї проекту, бюджет, додаткові аудіо- та відеоматеріали слід відправити на guardianpitch@docudays.org.ua.

Детальну інформацію шукайте тут.

 

Стипендіальна програма Лейна Кіркланда

Дедлайн – 1 березня.

Польсько-американський Фонд Свободи і Фонд освіти для демократії запрошують політиків, підприємців, діячів культури, викладачів, журналістів до участі в стипендіальній програмі імені Лейна Кіркланда. Учасники зможуть повчитися 2 семестри в університетах Польщі або ж пройти професійне стажування у державних чи приватних організаціях. Організатори надають стипендію розміром 1800 злотих на 9 місяців та покривають витрати на проживання, страхування, транспорт.

Взяти участь у програмі можуть магістри віком до 35 років, які мають щонайменше 2 роки професійного досвіду та знають польську чи англійську мови. Заповнити заявку слід онлайн. Детальніше  — на сайті програми.

 

Гранти Фонду Гайнріха Бьолля

Дедлайн – 1 березня.

Фонд імені Гайнріха Бьолля щороку надає близько 1000 стипендій на навчання за програмами бакалаврату та аспірантури. Студенти бакалаврату можуть подавати заявки на участь в конкурсі стипендій до початку навчання або ж протягом перших трьох семестрів. Аспіранти для участі в конкурсі повинні надати документи, що підтверджують факт зарахування до аспірантури німецького внз.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити аплікаційну форму, підготувати завірений переклад диплому про вищу освіту та сертифікат німецької мови. З повним списком та процесом подачі документів можна ознайомитися тут. Переваги у конкурсному відборі мають студенти, які вивчають науки про навколишнє середовище, технічні науки та журналістику.

 

Стипендії Уряду Фінляндії

Дедлайн – 15 лютого.

Уряд Фінляндії надає стипендії молодим науковцям для навчання на докторських програмах та проведення досліджень у вищих навчальних закладах Фінляндії. Для отримання стипендії потрібно налагодити зв’язок з університетом, дослідницьким інститутом чи будь-якою іншою науковою установою в Фінляндії та отримати лист-запрошення від наукового керівника. Розмір щомісячної стипендії  — 1500 євро, тривалість програми — від 3 до 9 місяців.

Документи – аплікаційну форму, CV, план досліджень, лист-запрошення, мовний сертифікат – слід надіслати до посольства Фінляндії в Україні. Детальна інформація – тут.

Джерело: Platfor.ma

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.