8 ресурсів, де можна завантажити книги англійською безкоштовно

Довгі осінні вечори, які неможливо провести на вулиці через дощ і мряку, можна провести з набагато більшою користю. Наприклад, вдосконалюючи самого себе. Для цього ми зібрали підбірку онлайн-ресурсів, які дозволяють завантажити книги англійською мовою – цілком легально і безкоштовно.

 

1. Google eBookstore

В безкоштовній секції Google eBookstore можна знайти низку цікавих книг: починаючи від класики і бестселлерів, закінчуючи сучасною літературою. До кожної книги можна прочитати відгуки інших користувачів та завантажити її у різних форматах – для ПК, смартфонів або планшетів на Android.

2. Project Gutenberg

Project Gutenberg – це волонтерська ініціатива зі збору тисяч безкоштовних книг в електронному форматі. Зараз в базі ресурсу – близько півсотні тисяч книг, які можна завантажити. Книги доступні у форматах ePub, Kindle, HTML та simple text.

3. Open Library

The Open Library – ще один проект, мета якого – зібрання книг, вільних для поширення, в одну веб-колекцію. В базі проекту – понад мільйон книг, доступних для завантаження. Окрім того, користувачі сайту можуть завантажувати власні книги.

4. Internet Archive

Якщо ви шукаєте книги на різних мовах і форматах, які вже недоступні для продажу, перевірте цю некомерційну цифрову бібліотеку. Архів  є чудовим ресурсом для тих, хто шукає доступ до історичних та академічних книг.

5. BookBoon

BookBoon має в своїй базі лише близько тисячі електронних книг, але спеціалізація ресурсу – освітні та бізнес-книги, які можуть вам стати в нагоді.

6. ManyBooks.net

Назва сайту говорить сама за себе: в базі Manybooks близько тридцяти тисяч електронних книг, а також дуже потужна пошукова машина, яка дозволяє сортувати книги за жанрами, авторами, роками видання та назвами. Книги доступні у форматах для Nook, iPad, Kindle тощо.

7. Free eBooks

Від романів до драми, від хоррорів до детективів – цей сайт містить широку колекцію художніх книг, безкоштовних для завантаження. Для зручнішого орієнтування книги можна сортувати за рейтингами, щоб обрати ту, яка більш популярна.

8. LibriVox

Якщо ви втомились читати, і хочете слухати, цей ресурс саме для вас. Тисячі аудіокниг, художніх видань та книг, що більше не продаються – можна знайти на базі сайту.

Джерело: Inspired

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.