Приєднатися до проекту

Охочим долучитися до проекту "Паспорт професії" необхідно надіслати заявку за адресою: tsarenko@best-ltd.com.ua.

Свою зацікавленість висловили:

Асоціація Індустріальний Телевізійний Комітет:

"Асоціація Індустріальний Телевізійний Комітет висловлює зацікавленість у проекті "Паспорт професії", оскільки індустрія телебачення також усвідомлює потребу в професійних стандартах фахівців галузі. Ми готові до співпраці, але для початку хочемо розуміти умови співпраці та подробиці проекту. Готові до зустрічі та діалогу".

Група компаній " Фокстрот":

"Група компаній "Фокстрот" як соціально відповідальний бізнес і лідер ринку непродуктового рітейлу ініціює розширення проекту "Паспорт професії" на нашу галузь і створення "паспорта професії" "Продавець-консультант непродуктового рітейлу".

Ми ініціюємо підготовку професійних стандартів, "паспортів професій" у галузі рітейлу, плануємо зібрати досвід роботодавців-представників торгових підприємств України, галузевих громадських організацій і профільних вищих навчальних закладів.

Плануємо, що напрацьовані матеріали у вигляді "паспорта професії" "Продавець-консультант непродуктового рітейлу" будуть погоджені Міністерством освіти і науки та на їх основі з'являться вже оновлені освітні стандарти.

Запрошуємо до участі в реалізації нашої ініціативи, щоби спільними зусиллями сформувати ідеологію освіти, у якій професійний стандарт повинен лягти в основу освітнього процесу".

 

Робоча група з розробки освітніх стандартів України в галузі знань "0403 Системні науки та кібернетика":

"Шановні фахівці компанії СКМ, вітаємо вас із завершенням важливого етапу в розробці галузевих стандартів вищої освіти України з низки найважливіших для нашої країни спеціальностей в рамках проекту "Паспорт професії".

Наша робоча група також має успішний досвід роботи в галузі розробки галузевих освітніх стандартів у галузі знань "0403 Системні науки та кібернетика" та напрямку підготовки "Інформатика" для бакалаврату. Стандарт затверджений наказом Міністерства освіти і науки № 880 від 16.09.2010 р., і по ньому з 2011 р. організований освітній процес в університетах України.

Актуальним питанням на даний момент є розробка галузевих стандартів і програм підготовки магістрів за спеціальностями "Інформатика", "Прикладна інформатика", "Інформаційно-комунікаційні технології". У зв'язку з цим ми хотіли б дізнатися більше про проект "Паспорт професії" з перспективою співпраці з СКМ у рамках даного проекту".

З повагою,

д. ф.-м. н., професор, чл.-кор. НАН України Анатолій Анісімов, декан факультету кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка, голова Науково-методичної комісії з прикладної математики та інформатики МОН України,

д. ф.-м. н., професор Микола Нікітченко, зав. кафедри теорії та технології програмування КНУ ім. Т. Шевченка, голова підкомісії з інформатики МОН України,

д. т. н. Віталій Акименко, професор кафедри системного аналізу КНУ ім. Т. Шевченка, голова робочої групи з розробки галузевих стандартів освіти МОН України напряму підготовки "Інформатика".

 

 

Інститут професійно-технічної освіти, Національна Академія педагогічних наук України"

"Шановні колеги!

Наш Інститут накопичив великий досвід у проведенні досліджень у галузі підготовки виробничого персоналу, розробки методичних посібників, методик створення освітніх стандартів тощо.

Будемо раді співпраці!