Іще два інститути переведено із зони АТО

Донецький та Луганський інститути післядипломної педагогічної освіти переведено до Слов’янська та Сєвєродонецька. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства і освіти України.

У відомстві звертають увагу на те, що зазначені освітні заклади переїхали на територію, підконтрольну Україні. МОН наводить нові адреси, за якими працюватимуть інститути.

А саме, Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти тимчасово знаходиться за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 111, Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14.

Електронна адреса: loippo2014@i.ua.

Про наявність телефону та веб-сайту буде повідомлено додатково.

Наразі Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти тимчасово працює за адресою: Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Олімпійська, 4, Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17.

Електронна адреса: doippo@gmail.com.

Телефон: (0626) 62 25 09.

Нагадаємо, значна кількість вишів із зони АТО переведена до безпечних районів країни, враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію на сході України і продовження озброєного конфлікту на території Донецької та Луганської областей, з метою збереження життя і здоров'я громадян України, а також забезпечення конституційного права кожного на належні і здорові умови праці та навчання.