Післядипломна освіта в США: Стипендія Фулбрайта для українців

Ви б хотіли отримати післядипломну освіту США? Пропонуємо вам скористатися програмою академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні. Ця фантастична програма передбачає навчання в американських університетах тривалістю від одного до двох років з отриманням ступеня магістра.

Що це таке?

Післядипломна освіта в США (graduate studies) поєднує в собі навчання і індивідуальну дослідницьку діяльність. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття ступеня магістра (master's program), навчання за суміжною спеціальністю, навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної дисципліни (non-degree study program), підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Для кого це може бути корисно?

У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ зі спеціалізацією з гуманітарних, соціальних, точних, технічних або природничих дисциплін. Є й обмеження: не приймаються заявки на такі напрямки, як бухгалтерський облік, аудит, логістика, менеджмент, маркетинг, управління бізнесом та клінічна медицина. На сайті програми можна знайти повний список дисциплін, на які можна подати заявку.

Хто може брати участь?

Конкурсанти можуть подавати заявку на магістерську програму в США за тією спеціальністю, за якою вони вже отримали диплом в Україні або в іншій країні, або за суміжною спеціальністю. Якщо ж у конкурсантів є досвід роботи (щонайменше 1-2 років) за фахом відмінним від того, що в дипломі, або ж вони володіють базовими знаннями і навичками за іншою спеціальністю, отриманими завдяки стажуванню, тренінгам, сертифікації або іншим освітнім програмам, то вони можуть подавати заявку на участь за новою спеціальністю.

Конкурсанти повинні:

• мати громадянство України і проживати в Україні;

• володіти англійською мовою на достатньому рівні для спілкування в академічному середовищі;

• мати як мінімум диплом бакалавра на момент виділення стипендії (серпень 2017 року);

• повернутися в Україну на 2 роки після завершення терміну ґранту.

Що дає грант?

У разі позитивного результату конкурсу стипендіату оплачується навчання в університеті, виділяється щомісячна стипендія, гарантується медична страховка, оплачується квиток в обидва кінці.

Документи приймаються щороку до 16 травня.

Джерело: WoMo