Вивчаємо англійську комплексно: 12 ефективних інструментів

Знання англійської мови в наш час можна вважати вже життєвою необхідністю. Людям, які освоїли англійську, відкриваються все нові й нові горизонти: робота в закордонних компаніях, необмежений інтернет-простір, подорожі без мовного бар'єру і багато іншого.

Традиційна методика навчання англійської та іншим мовам вже давно віджила себе. Більшості людей не хочеться більше робити однотипні вправи з підручника і заучувати діалоги, а на заняття з викладачем не вистачає часу. Тому на просторах Інтернету з'являється все більше різних ресурсів, які допомагають всім бажаючим освоювати не тільки англійську, але й інші, менш популярні, мови.

Як відомо, вивчення будь-якої мови вимагає комплексного підходу: практично неможливо освоїти мову, наприклад, тільки заучуючи слова або дивлячись серіали. Потрібно розвивати всі навички - слух, читання, письмо, мова.

У нашому огляді ми пропонуємо вам найкращі інтернет-сервіси різної спрямованості, які допоможуть комплексно удосконалювати свою англійську.

Вивчення та практика мови

LinguaLeo

LinguaLeo надає практично необмежені можливості комплексного освоєння англійської мови. Зареєструвавшись на сайті, ви можете переглядати англомовні відео, фільми, музичні кліпи, слухати подкасти та аудіокниги. Всі матеріали супроводжуються текстом, з якого легко і швидко можна додати слово до словника, а потім повторювати їх на тренуваннях.

Для освоєння граматики є окремий розділ «Курси», в який входять відеокурси з вправами і граматичні курси, що охоплюють усі основні теми. На сайті представлені також програми з ділової, туристичної англійської, англійської з нуля і для підготовки до ЗНО, ДПА та IELTS.

Підтягнути розмовну англійську можна в розділі «Спілкування». Завдяки зручному пошуку, ви можете знайти собі співрозмовника з відповідним рівнем англійської.

В якості приємного бонусу є розширення для браузерів, що дозволяє додавати слова в свій словник з будь-яких сайтів, і мобільні додатки під усі основні платформи.

Livemocha

Livemocha - одна з найпопулярніших соціальних мереж для любителів іноземних мов. Навчальні матеріали сайту складаються з курсів, після закінчення яких потрібно виконати письмові та усні вправи. Завдання, які не може перевірити система, оцінюють і коментують носії мови, що виступають в ролі консультантів. На сайті також можна знайти друзів-співрозмовників для спілкування англійською та іншими мовами.

Сайт Британської Ради

Сайт Британської Ради - це джерело різних відео-, аудіо- та текстових матеріалів не тільки для тих, що вивчають англійську, а й для людей, що цікавляться британською культурою. Особливої уваги заслуговує розділ Learning English, який поділений на підрозділи для дітей, підлітків і дорослих.

Також на сайті Британської Ради можна знайти безліч статей з граматики англійської мови, де просто і дохідливо пояснюються навіть складні граматичні конструкції.

Фільми та відео англійською

Ororo.tv

Ororo.tv - це справжня знахідка для любителів серіалів, які вивчають англійську. На сайті можна дивитися улюблені американські, англійські, австралійські та інші серіали в оригіналі з субтитрами або вбудованим перекладом. Незнайомі слова можна додавати в словник.

EngVid

На сайті Engvid представлені більше 600 безкоштовних відеоуроків від викладачів-носіїв мови. Всі уроки-лекції розбиті за рівнями - від початкового до просунутого. Тематика дуже різноманітна: ділова англійська, розмовні слова і вирази, підготовка до здачі міжнародних іспитів та багато іншого. Після перегляду можна перевірити себе за допомогою тесту.

Розширення словникового запасу

СловоУч

Творці сайту «Словоуч» пропонують ефективну методику запам'ятовування слів за допомогою читання текстів, які додаються з бібліотеки сайту або комп'ютера користувача. Текст може бути доповнений аудіо- або відеоматеріалами. Це дозволяє не тільки освоювати нові слова, а й тренувати вимову.

На сайті є також і тематичні словники на найпоширеніші теми, такі як автомобілі, бізнес і економіка, англійська для початківців і багато інших.

Memrise

На сайті Memrise можна вивчати англійську за курсами, які користувачі створюють один для одного. В ході навчання користувачеві пропонують вибрати mem - картинку або запис для кращого запам'ятовування слова - або створити свій асоціативний образ. Потім потрібно виконати вправи на вибір правильної відповіді і сприйняття слова на слух. Після того як ви «посадили» слово у своєму «саду» (творці порівнюють людську пам'ять з садом), вам потрібно буде періодично його «поливати», тобто закріплювати знання за допомогою регулярного повторення.

Free Rice

Тренажер, що включає вправи для поповнення словникового запасу англійської та інших мов, нехитрі вправи з граматики, а також тести з різних предметів. За кожну правильну відповідь ви отримуєте по 10 зерен рису, які йдуть на боротьбу з голодом.

Спілкування з носіями мови

Italki

Italki - це спільнота викладачів і людей, що вивчають іноземні мови. На сайті є як професійні викладачі, так і носії мови, що пропонують неформальне репетиторство. Кожен користувач може бути і учнем і викладачем. Для того щоб почати займатися, треба зареєструватися купити трохи віртуальної валюти ITC (10 ITC = $ 1) і оплатити заняття з обраним викладачем.

Palabea

Сервіс Palabea пропонує користувачам пізнавати культури різних країн, спілкуючись з носіями мови. Будь-який користувач може почати відчути на потрібну йому тему (наприклад, футбол, аніме, мистецтво і т. Д.) І знайти собі співрозмовника на будь-якій мові.

ConversationExchange

Безкоштовний сервіс для пошуку співрозмовників з усього світу. Зареєструвавшись на сайті, ви можете знайти друга по листуванню або для невимушених розмов у Skype.

Курси для експертів

Coursera

Якщо ви вже досить добре знаєте англійську і можете розуміти навіть університетські лекції, то ласкаво просимо на Coursera! Тут можна записатися на будь-який курс за інтересами (з фізики, медицини, будівництва, викладання, дієтології і т. Д.) Від провідних університетів світу англійською. Іноді проводяться курси з написання есе і статей англійською мовою.

Джерело: Lifehacker.ru

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.