Встигнути до дедлайну

Умови прийому до вищих навчальних закладів також встановлюють терміни проведення ключових етапів вступної кампанії 2013 року.

 

Початок прийому документів

1 липня розпочинається вступна кампанія. Цього дня вищі навчальні заклади, включно з учасниками рейтингу "Компас", починають приймати від абітурієнтів документи для вступу.

Закінчення прийому документів

До 20 липня слід подати документи особам, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах. До цього ж дня подають документи абітурієнти, які мають складати вступні екзамени.

31 липня закінчується прийом документів від усіх інших абітурієнтів, які вступають до ВНЗ на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Вступні сесії

Творчі конкурси проводяться з 11 липня до 31 липня 2013 року включно.

Вступні екзамени проводяться з 21 липня до 31 липня 2013 року включно.

 

Заочне навчання

Терміни прийому заяв і документів на навчання без відриву від виробництва (вечірня, заочна та екстернатна форми навчання) визначаються правилами прийому до ВНЗ. Як правило, ця кампанія триває не більше місяця.

Зарахування на навчання проводиться не пізніше, ніж через 15 днів після завершення прийому заяв і документів, упродовж яких відбувався конкурсний відбір.

 

Будь ласка, не проґавте свого шансу!