Залишилося три дні, сумніви геть!

Сьогодні вищі навчальні заклади оприлюднили останні - треті - списки рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення. Знайти їх можна на стендах приймальних комісій і на сайтах ВНЗ, а також в Інформаційній системі "Конкурс".

Так звана "третя хвиля" зарахування винесе абітурієнтів із меншою кількістю балів на місця тих, хто з 5 до 7 серпня не подав оригіналів документів у приймальні комісії ВНЗ. Тож тим вступникам, котрим до заповітної межі "бюджетного корпусу" залишилося здолати кілька десятків, а подекуди - й одиниць сходинок, не варто гаяти часу. Усього за три дні - до 10 серпня включно - вони можуть подати до приймальних комісій ВНЗ оригінали необхідних для вступу документів. І тоді залишиться лише покладатися на свій рейтинговий доробок і вболівати за успіхи конкурентів на інших спеціальностях. Адже що більше абітурієнтів отримають рекомендації до зарахування в інших вищих навчальних закладах, то вищі шанси потрапити на "бюджет" у тих, у кого різниця балів складає подекуди десяту пункта.

Зауважимо, що 10 серпня припадає на суботу, а тому більшість приймальних комісій вищих навчальних закладів працюватимуть неповний робочий день. Врахуйте це, коли плануватиме відвідини приймальних комісій, особливо якщо вам слід ще забрати свої документи з іншого ВНЗ.

Трохи статистики. Із допущених до конкурсу 1 861 465 заяв абітурієнтів 609 360 уже підтверджені оригіналами документів. При цьому для 163 311 осіб вступна кампанія вже завершилася успішно. Цьогоріч вищі навчальні заклади можуть прийняти 330 770 абітурієнтів на бюджетну форму навчання, тож хто заповнить іще половину вакантних місць, вирішиться у найближчі три дні.

 

 

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.
Ну хоч можна буде спокійно видихнути і готуватись до навчального року та до нового життя.