14 безкоштовних онлайн-курсів з ІТ та програмування на FutureLearn

Одна з найпопулярніших у світі освітніх платформ FutureLearn опублікувала список онлайн-курсів в області ІТ та програмування, які незабаром стануть доступні всім бажаючим вчитися. Деякі з них ще в розробці, але з'являться на платформі вже незабаром. Зрозуміло, щоб пройти курси, необхідно володіти англійською хоча б на середньому рівні.

Курси відсортовані за датою запуску.

Цифровий сторітелінг: створення фільмів для розміщення в мережі

Комбінація теорії і практики, необхідних для створення потужних історій. Розкрийте ваш потенціал в області онлайн-кіно завдяки цьому безкоштовному курсу.

Курс створений за матеріалами Бірмінгемського університету і стартує 28 вересня. Тривалість - 4 тижні.

Введення в кібербезпеку

Наше життя залежить від інтернет-послуг. Отримайте важливі знання та навички в області кібербезпеки, які допоможуть захистити ваше цифрове життя.

Курс створений за матеріалами «Відкритого університету» і стартує 5 жовтня. Тривалість курсу - 8 тижнів.

Програмування для початківців: розробляємо свою першу мобільну гру

Освойте базові прийоми програмування на Java шляхом розробки простої мобільної гри, яку ви зможете запустити на комп'ютері, Android-смартфоні або планшеті.

Курс створений за матеріалами «Університету читання» і стартує 12 жовтня. Тривалість курсу - 7 тижнів.

Від даних до інсайтів: основи аналітики даних

Цей курс є настільним посібником для фахівця-початківця в галузі статистичного аналізу даних, містить фундаментальні поняття і дозволяє відточити практичні навички.

Курс створений за матеріалами Окландського університету і стартує 19 жовтня. Тривалість курсу - 8 тижнів.

Цифровий маркетинг: виклики та інсайти

Дослідіть найостанніші тенденції в області цифрового маркетингу. Проникніть в саму суть і першопричини галасу. Які її наслідки? Як ви відреагуєте?

Курс створений за матеріалами Окландського університету і стартує 19 жовтня. Тривалість курсу - 3 тижні.

Вчимося писати програми аналізу даних

Софт і дані змушують світ обертатися. Вивчіть програмування, щоб аналізувати і візуалізувати відкриті дані.

Курс створений за матеріалами «Відкритого університету» і стартує 26 жовтня. Тривалість курсу - 4 тижні.

Інтернет речей

Дізнайтеся, як працює IoT, як створити успішний продукт або компанію, використовуючи інтернет речей.

Курс створений за матеріалами Королівського коледжу в Лондоні і стартує 23 листопада. Тривалість курсу - 4 тижні.

Біодрук: друк частин людського тіла на 3D-прінтері

Дізнайтеся, як поєднуються біоматеріали і 3D-друк, як створюються революційний «біодрук» частин тіла і як вони функціонують.

Курс створений за матеріалами Австралійського інституту інноваційних матеріалів, Універсітета Вуллонгонг. Стартує 23 листопада. Тривалість курсу - 4 тижні.

Великі Дані: вимір і прогнозування людської поведінки

Вивчайте те, як величезні обсяги даних, які генеруються сьогодні, можуть допомогти нам зрозуміти і навіть передбачити поведінку людини.

Курс створений за матеріалами Університету Варвік. Дата старту буде визначена найближчим часом. Тривалість курсу - 4 тижні.

Дитинство в епоху технологій

Пориньте в життя дітей і обговоріть потенційні переваги та обмеження, які привносять в їхнє життя сучасні технології.

Курс створений за матеріалами «Відкритого університету». Дата старту буде визначена найближчим часом. Тривалість курсу - 3 тижні.

Колективний журналізм: цифрові та соціальні медіа

Отримайте практичні навички і знання в області гіперлокальної журналістики, навчиться використовувати цифрові та соціальні медіа, щоб створити свій власний новинний веб-сайт.

Курс створений за матеріалами Кардіфського університету. Дата старту буде визначена найближчим часом. Тривалість курсу - 4 тижні.

Креативний кодінг

Відкрийте для себе творчість в програмуванні. Створюйте за допомогою коду звуки, зображення, анімації та багато іншого.

Курс створений за матеріалами Університету Монаша. Дата старту буде визначена найближчим часом. Тривалість курсу - 6 тижнів.

Як ефективно вчитися онлайн

Цей безкоштовний онлайн-курс пояснить, як ви можете отримувати знання онлайн, не ставлячи при цьому решту життя на паузу.

Курс створений за матеріалами «Відкритого університету». Дата старту буде визначена найближчим часом. Тривалість курсу - 2 тижні.

Наука про веб: як мережа змінює світ

Дізнайтеся, як повсюдне проникнення інтернету в наше життя змінює світ. Як він уже змінився під впливом веба за останні 25 років, і що може статися далі.

Курс створений за матеріалами Саутгемптонського університету. Дата старту буде визначена найближчим часом. Тривалість курсу - 6 тижнів.

Джерело: AIN.ua