Найкращі професійні стажування (ч. 4)

Продовження. Попередня частина тут.

National Geographic

National Geographic приймає заявки на участь у грантовій програмі «Молоді дослідники» (Young Explorers Grants). Вона має на меті підтримку спеціалістів, які хочуть реалізувати власний проект чи провести польове дослідження в одній із вісімнадцяти країн Азії.

Ті, хто отримав грант, можуть стати частиною команди наявних програм National Geographic: Committee for Research and Exploration, Expeditions Council, Conservation Trust.

У програмі можуть взяти участь археологи, антропологи, астрономи, екологи, геологи, біологи, фотографи й усі, хто зацікавлений збереженням навколишнього середовища, тваринного світу, архітектури.

Вимоги:

– вік 18-25 років;

– досвід дослідницької роботи.

Документи:

– онлайн-заявка за посиланням https://www.grantrequest.com/sid_69/Default.asp?CT=CT&SA=SNA&FID=35021&SESID=11619&RL;

– резюме.

Заявки приймають протягом року.

Контакти:

Committee for Research and Exploration: cre@ngs.org

Conservation Trust: conservationtrust@ngs.org

Еxpeditions Council: council@ngs.org

Interpol

Міжнародна організація Interpol запрошує студентів і випускників долучитися до програми стажування. Учасники матимуть можливість ознайомитися з роботою міжнародної організації, дізнатися про принципи поліцейського співробітництва та попрацювати мультикультурному середовищі.

Стажування триває від двох до одинадцяти місяців у головному офісі Interpol у Ліоні, Франція, або ж в одному з регіональних офісів.

Вимоги:

– громадянство однієї з країн-членів Interpol;

– вік від 18 років;

– бути студентом або випускником університету;

– знання англійської мови і/або однієї з офіційних мов організації (французької, іспанської, арабської);

– зацікавленість у діяльності Interpol.

Для участі у стажуванні потрібно заповнити аплікаційну форму й надіслати її до Human Resources Sub-Directorate.

Детальну інформацію шукайте за посиланням http://www.interpol.int/Recruitment/Other-recruitment-pages/Internships.

Продовження тут.

За матеріалами platfor.ma.

дуже цікаві стажування повинні бути) Аджее дуже відомі організації.