Як захищати власну думку

Кажуть, скільки людей – стільки й думок. В університеті вас навчать або захищати власний погляд, або погоджуватися з думкою інших. Власна думка відображає вашу позицію стосовно будь-якого питання. Вона ваша, і ви маєте право її висловлювати – так само, як і всі інші.

Фільтруйте інформацію, яку отримуєте. Не приймайте за основу оцінки будь-чию думку – лише компетентних людей.

Аби до вас прислухалися, станьте експертом з певного питання. Читайте, збирайте якомога більше підтверджених фактів, які потім можна використовувати як аргументи. Не довіряйте занадто загальнодоступним фактам. Наприклад, усе життя вам казали, що молоко корисне. А нині серед вчених тривають жваві дискусії: чи цей продукт може зашкодити дорослому організмові, чи він корисний лише для немовлят?

Сформуйте упевненість у своїх поглядах. Будьте вірними своїм переконанням. Звісно, вони мають бути обґрунтовані з різних точок зору. Щоби захистити свою позицію, завжди пам'ятайте, що ризикуєте втратити свою особистість, якщо приймете пріоритети інших. Безглуздо гнатися за такими ж успіхами з економіці, які демонструє вашого одногрупник, якщо у вас закладено чималий потенціал у журналістиці.

Дійте у своїх інтересах. Не бійтеся порушити сформовані стереотипи. Стереотипне мислення – не ваше мислення. Згодом ви вже займатиметеся своїми справами, і вам не доведеться захищати власну точку зору.

Почніть свій шлях з вищого навчального закладу, який вам підходить.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.
О, может и себе так прищепки разрисовать. Весело)))
Читаю і сама собою пишаюся. Начебто так і роблю ))