Здійснюйте маленькі перемоги кожен день

13 листопада у Києві продовжився VIII сезон FormulaSлекційного проекту в рамках програми «Сучасна освіта» СКМ. Реальні історії успіху, справжні поради професіоналів, можливість отримати відповіді на питання і стати на крок ближче до своєї мріївсе це FormulaS.

«Велика сила маленьких перемог» – саме так називався другий майстер-клас від заступника директора з управління персоналом компанії ДТЕК Євгена Бондаренка. Він пройшов у компанії шлях від рядового співробітника до топ-менеджера. Євген поділився секретами, як завдяки щоденним, на перший погляд, незначним звершення досягти справжнього успіху, оптимізувати свій час і знайти упевненість у собі.

Справічас

Коли людина не розбиває проблему на невеликі частини, намагається вирішити її з наскоку, нічого не виходить. Здійснюючи маленькі щоденні перемоги, ви зможете більш раціонально використовувати свій особистий час. І вільного часу у вас буде залишатися більше.

Повірити в себе

Здійснюючи маленькі перемоги кожен день, ви відчуваєте себе впевненіше. Упевненість приходить у процесі просування до мети, а не коли ви її досягли.

Не боятися співбесіди

Найстрашніше, що може статися на співбесіді, – тебе можуть не взяти. Це не школа, не університет, тобі ніхто не буде ставити оцінок. До співбесіди потрібно підійти як до ділової розмови. Там завжди є дві сторони, адже не тільки компанія вибирає людину, а й людина – компанію.

Секрет успішних керівників

Ті керівники ДТЕК, які не є наставниками для своїх підлеглих, завжди викликають питання у вищого керівництва компанії. Кожен із наших топ-менеджерів повинен виховати собі наступника. Це обов'язкова умова для подальшого кар'єрного просування.

І найголовніше ...

Кожен день здійснюйте маленькі перемоги. І тоді ваш успіх стане тільки питанням часу.