Студенти-переселенці зможуть перевестися на бюджет

Конкурсна комісія Міносвіти з відбору виконавців держзамовлення для підготовки фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів прийняла рішення про внесення змін до обсягів держзамовлення для переведення внутрішньо переміщених осіб на бюджетну форму навчання. Про це «Діловій столиці» повідомили в прес-службі відомства.

Переселенці будуть переведені на бюджет у професійно-технічних закладах, а також у вищих навчальних закладах за поданням останніх.

За результатами засідання Конкурсна комісія МОН затвердила зміни в розподіл обсягу державного замовлення у 2015 році на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра у вузах, підпорядкованих міністерству.

Також прийнято рішення про зміни до розподілу обсягу державного замовлення у 2015 році на підготовку наукових і науково-педагогічних кадрів, з розподілом обсягу квот цільового прийому іноземних громадян, до обсягу державного замовлення у 2015 році на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у професійно-технічних навчальних закладах, підпорядкованих МОН.

Джерело: Деловая столица

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.