Лекції з економіки і реформ від професорів і економістів зі США, Англії, України та Грузії

Професор економіки Піттсбурзького університету (США), доцент Шеффілдського університету (Англія), відомий економіст В'ячеслав Рабинович, провідні викладачіКиївської школи економіки та kmbs проведуть лекції в Києві з 19 по 22 березня 2015 року.

Програма розроблена для широкого кола слухачів і триває 4 дні з 9.00 до 21.00. Курс складається з 28 занять з макроекономіки, поведінкової економіки, факторам економічного зростання, економічних реформах.

Лекції з практики реформ проведуть грузинські реформатори Тато Урджумелашвілі(держзакупівлі), Шота Утіашвілі (реформа МВС), Давид Сакварелідзе (перший заст. Ген прокурора Грузії).

Банківської справи навчать: Олег Малкін (PinBank), Василь Горбаль (НБУ, Укргазбанк), Денис Чернишов (Світовий банк), інвестбанкір Сергій Будкін.

Енергетичний сектор: Андрій Закревський і Валентин Землянський.

Аграрний сектор: заст. Міністра аграрної політики Володимир Лапа.

Транспортний сектор: заст. Міністра інфраструктури Олександр Кава.

Слухачі програми відвідають лекції Валерія Пекаря, Олесі Верченко, Володимира Вахитова, Олексія Геращенка, Лідії Шинкарук, Євгена Пенцака.

Випускники програми пройдуть стажування у викладачів програми. Найактивніші відвідають освітні поїздки до Грузії і Європейського Союзу, де зустрінуться з відомими економістами та реформаторами.

Весняний лекторій - третій в історії школи. Детальний розклад лекторію і повний список лекторів

Для вступу запишіться на сайті школи. Вартість навчання складає 1700 гривень за весь курс занять, освітні матеріали та стажування.

Джерело: Forbes.ua