600-бальники стануть економістами і правниками

Усього шестеро випускників цього року здолали тести з трьох предметів з максимальним результатом. Третина з них після завершення вступної кампанії вже готується стати студентами.

Вадим Слободян переїжджає з Івано-Франківська до Києва. Його максимальний доробок з тестування на зовнішньому незалежному оцінюванні дозволив вступити до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на "фінанси і кредит".

Такий результат - наслідок наполегливої праці. Перемога хлопця заслужена, запевняють педагоги його рідної школи №25 в Івано-Франківську. Вадим - найкращий учень школи та постійний призер всеукраїнських олімпіад.

"Він учився не на оцінку, а на знання. Це така його риса характеру. Якщо щось недовчив, то, зрозуміло, що на наступний раз він вивчить обов’язково", - каже класний керівник успішного учня Святослава Бойчук.

У житті Вадим вихований, комунікабельний, ввічливий іскромний. Його уподобання: музика, історія та спорт. Любить читати книжки і бачить себе економістом. Його мрія - працювати на благо України і допомагати своєму народові.

"Хотів би стати економістом в Україні. Працювати для своєї держави - оце і є моєю мрією. Хотілось би стати успішною людиною, яка б могла допомогти своїй країні, своєму народові", - говорить Вадим.

Випускникові ужгородської школи №15 Віталію Трачуку постелилася дорога в Національний університет "Києво-Могилянська академія", на правознавство.

Віталій - теж один із шести абітурієнтів, які цього року набрали максимальну кількість балів із трьох предметів на тестуванні.

Бажаючих вступити на спеціальність "правознавство" у "Могилянці" цього року було близько 1300 на 75 місць (17 з яких - безплатні). Та великий конкурс не завадив Віталію стати студентом. Перевагу на іншими вступниками до академії йому надали і додаткові 40 балів за друге місце на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії України.

До Києва Віталій Трачук поїде вже наприкінці серпня, тоді розпочнеться заселення в гуртожитки.