Кращі вищі навчальні заклади за напрямками підготовки. Інфографіка

Вам іще вступати до вищого навчального закладу, навчатися щонайменше чотири роки, але ви вже зараз захоплено уявляєте свою майбутню успішну кар'єру? Щоб ви і справді змогли реалізуватися в улюбленій справі, обирайте ВНЗ, в якому зможете отримати високий рівень знань саме для вашої спеціальності.

Мрієте стати юристом? Тоді вам слід поступати в Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого". Бачите себе архітектором? Тоді вам дорога у Київський національний університет будівництва і архітектури.

Дізнатися, де готують найкращих спеціалістів у різних сферах, ви можете у рейтингу ВНЗ "Компас-2013".

Профильные вузы лидеры по своим профильным специальностям. По-моему все логично и всегда должно так быть
Зная вопрос немного изнутри, удивляюсь некоторым рейтингам. Хотя все субъективно.
Класс, ITшников готовит КПИ, так называемая профессия будущего