Онлайн-підготовка к ЗНО на Ed-Era.com

В уанеті запустишено нову освітню платформу.

В уанеті запушено освітню платформу EdEra, орієнтована на учнів випускних класів та всіх бажаючих освіжити або підтягти шкільні знання. З 25 лютого на сайті стартує програма онлайн-підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, що передувало вступної програмою. Оплата навчання здійснюється за довірчої схемою - кожен учень сам встановлює її розмір, починаючи з 1 грн, виходячи з власних можливостей. Також на EdEra є безкоштовні курси.

«EdEra відрізняється від звичних онлайн-курсів багатоформатним і наявністю прикладної складової. Так, під час лекції про мореплавця Васко да Гама учні на кілька хвилин переносяться в Лісабон, а силу тертя перевіряють разом з викладачем на двох телефонних довідниках і одному автомобілі », - так засновники описують свій проект. На сьогодні в команді EdEra 15 осіб.

Підготовка до ЗНО складається з п'яти компонентів: інтерактивних лекцій з проміжними завданнями, ілюстрованих конспектів, семінарських занять, домашніх завдань та іспитів. Комунікація з учнями відбувається в режимі реального часу через чат на платформі і соціальні мережі. Підтримка здійснюється 24/7. Отримати доступ до освітніх матеріалів можна в будь-який час і з будь-якого пристрою.

На EdEra вже представлені курси в семи основних шкільних дисциплінах: українська мова та література, історія України, англійська мова, математика, фізика, біологія та географія. Вони стартують з 25 лютого, але реєстрація на них вже відкрита. Перелік курсів буде поповнюватися. За словами керівника проекту Іллі Філіпова, зараз йде робота над створенням спеціалізованих курсів з різних галузей знань. Першою ластівкою стане онлайн-курс з програмування.

Джерело: ain.ua