Змінилися дати проведення ЗНО у Донецькій та Луганській областях

ЗНО у Донецькій і Луганській областях буде проводитися у липні 2014 року. Про це на брифінгу заявив віце-прем'єр-міністр Олександр Сич, повідомляє  РБК-Україна.

«Що стосується Донецької та Луганської областей, ми на нараді рекомендували Міністерству освіти і науки України та Українському центру оцінки якості освіти передбачити можливість перенесення тестування дітей у зв'язку зі складною суспільно-політичною ситуацією, у зв'язку із загрозою життю і здоров'ю дітей, у зв'язку з неможливістю доставити в місця тестування тестові завдання, збереження конфіденційності на другу сесію», — заявив Олександр Сич.

Він також зазначив, що поки не вирішено, де абітурієнти зможуть пройти ЗНО: у Луганській, Донецькій чи інших областях.

Крім того, віце-прем'єр-міністр розповів, що 600 осіб із Криму захотіли пройти ЗНО на материковій частині України, і попросив випускників заздалегідь прибути на місця проходження ЗНО через можливі проблеми з транспортом. Кримчани зможуть пройти ЗНО в будь-якому регіоні України. За словами Олександра Сича, сьогодні в країні створені всі умови для повноцінного проведення тестування.

Нагадаємо, за даними Українського центру оцінки якості освіти, в Донецькій області зареєстровано 23 тис. бажаючих пройти тестування, а в Луганській — 13 тис. У Міністерстві науки і освіти України відкрито гарячу лінію для студентів зі Сходу України.